Shadow_R

Aktualności
Topór Tenczyn 0-0 Hejnał Krzyszkowice Drukuj
22.04.2008.
19.04.2008. o godzinie 16:15 rozpoczął się mecz między drużyną Toporu Tenczyn, a Hejnałem Krzyszkowice.

Skład Hejnału: Galas Piotr, Bidziński Marek, Gaździk Dariusz, Kopta Kamil, Galas Grzegorz, Twardosz Paweł, Pitala Krzysztof, Ciaputa Przemysław, Kopta Mateusz, Domanus Dariusz, Ciaputa Rafał.

Od pierwszej minuty Hajnał zdecydowanie zaatakował. Jednak to Topór miał kilka akcji pod bramką Galasa. Hejnał przewodził grze, aż do 30 minuty kiedy to sędzia nie słusznie pokazał Rafałowi Ciapucie czerwoną kartkę, za faul który kwalifikował się najwyżej na żółtą kartkę. I od 30 minuty Hejnał grał w 10-ciu. W drugiej połowie także Topór wyszedł na boisko o jednego zawodnika mniej. Spowodowane to było tym, że jeden z zawodników grał wcześniej mecz w trampkarzach jako bramkarz. ( według przepisów bramkarz grający cały mecz w trampkarzach może zagrać jedną połowę meczu w juniorach).